CAST
SALLY Victoria Carmen Sonne
TING-E-LING Frederikke Dahl Hansen
VOICE Thomas W. Gabrielsson
NURSE Sonja Richter
GIRL WITH PINK EYES Bebiane Ivalo Kreutzmann
YOGA GIRL Sonia Maria Suhl
CREW
DIRECTOR Marie Grahtø
SCREENWRITERS Marie Grahtø
Mikkel Bak Sørensen
Eini Carina Grønvold
PRODUCER Amalie Lyngbo Hjort
CO-PRODUCERS Sebastian Weyland & Knut Jaeger
DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY Sophie Winqvist, DFF
EDITOR Trine Maria Kjær & Martin Friis
SUPERVISING SOUND DESIGNER Mathias Dehn Middelhart
SCORE & SOUNDDESING Ralf Petter at Spootnic Music Productions / Hamburg
COMPOSER Mathias Dehn Middelhart
SET DESIGNER Mikkel Bruhn
SET DECORATOR Ida Hammer
PRODUCTION DESING CONSULTANT Elin Maria Johansson
1. ASS CAMERA Mads Junker
2. ASS CAMERA Daniel Finn Olsen
KEY GRIP Rune Wedel-Heinen
GRIP Lars ”Snitt” Weirsøe
GAFFER Niclas Fusager
BEST BOY LIGHTING Sebastian Bockhoff Lyding
LIGHTING TECHNICIANS Mette Hougaard Sixhøj
Kevin Pedersen
COSTUME DESIGNER Emilie Bøge Dresler
KEY MAKE-UP ARTIST Atli Freyr Demantur
SFX-ARTIST: Benjamin Balle, Dreadful Effects
MAKE-UP ARTIST Mia Jacobsen
Kathrine Stryhn
Katja Petersson
Yasmin Navarro
1ST AD Oliver Lyneborg Tonning
EXTRAS DIRECTO AND COORDINATOR Cecilie McNair
SCRIPTER Lina Gaihede Tannous
1.ASS. SCRIPTER Sophie Amalie Grandt
Pernille Kragh
SOUND RECORDIST Mathias Dehn Middelhart
VFX-SUPERVISOR Freddie Smith
PRODUCTION MANAGER Ves Møller Rasmussen
PRODUCTION COORDINATOR Mille Astrup
PRODUCTION ASSISTENTS Lina Gaihede Tannous
Iida Sirvio
Frederik Haslund
SET BUILDERS Danjal Berg
Frederik Haslund
SET DECORATION ASSITENT Shanti Wernersson
RUNNERS Nomi Forchhammer
Camilla Markvadsen
Mikkel Astrup
Nynne Johnsen
Stine Larsen
STUNT COORDINATOR Anders Nylander Thomsen
STEADICAM OPERATORS Jonas Torp
Edvard Friis Møller
POST PRODUCTION The Post Republic Hamburg
INHOUSE PRODUCER Tolke Palm
COLOURIST Gregor Pfüller
DI SUPERVISOR Nils Petersen
VFX SUPERVISOR Ernest Dios
VFX ARTIST Jack Dunn
MUSIC SUPERVISOR Eini Carina Grønvold
EDITING CONSULTANT Jacob Schulsinger
SOUND DESING CONSULTANT Oscar Skriver
GRADING CONSULTANT Sandra Klass
FOLEY ARTIST Lars Mitch Fischermann
FOLEY TECHNICIAN Morten Henningsen
GRAPHIC DESIGN Kaspar Sivertsen
STILL PHOTOGRAPHER Morten Lau-Nielsen
3D ANIMATION Alexander Marthin
DIT Patrick Lund Larsen
SPONSORSHIP COORDINATORS Mille Astrup
Kristina Mie Hansen
PUBLIC RELATIONS Mille Astrup
LAWYER Anders Bredmose